O solných lampách

Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

  • Solná lampa Football
    Solná lampa Football

    Solná lampa ve tvaru fotbalového míče přinese do vašeho domova nejen...

    699 Kč

Slevy

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupp.munzarova
19.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
široká nabídka a rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupKaterina.kinska
15.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupmartinahribalova
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupstephanieves
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nádherné zboží přesně podle představ, bleskové dodání a perfektní balení
Ověřený nákupjana.aira
09.02.2024
5.005.005.005.005.00

Naše recenze z nákupního portálu

AvatarVladimír P.
19.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
krásná lampa, rychlé dodání obchodem nic
Celkový názor:
Velký výběr solných lamp.
AvatarMichal K.
17.03.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi rychle dodání, solné produkty vypadají přesně dle popisu i fotek
AvatarStanislav M.
07.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Doručeno rychle Perfektně zabaleno Nádherné lampy Výborná ochota shopu
Celkový názor:
Moc krásné solné lampy, prostě nádhera. Doporučuji velmi rád, jsou úžasné
AvatarZdenek I.
05.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle , dobre zabaleno , funkční ..
AvatarIveta B.
04.02.2024
0.500.500.500.500.50
Výhody:
Spolehlivost
Celkový názor:
Super

Jak vybrat tu správnou solnou lampu

Jak maximálně využít veškeré léčivé a relaxační účinky elektrické solné lampy nebo svícnu? Solné lampy a přírodní solné svícny nejsou pouze krásné dekorace do bytu. Výběr solné lampy bude mnohem snazší, když budete vědět, jak solné lampy fungují a jak na Vás bude která působit. Pak si ji opravdu užijete!

Uvolněte se, dejte si na čas, celou naší nabídku špičkových solných lamp a svícnů si projděte v klidu. Prohlédněte si různé tvary, nechte na sebe působit barevné odstíny. Jsme si jisti, že u nás objevíte solnou lamu, od které neodtrhnete oči. Pokud Vás ona lampa něčím magicky přitahuje a máte z ní příjemný pocit, jste velmi blízko … 

Možná, abyste si udělali hned zkraje představu o velikosti lamp, měli by jste navštívit článek který tomuto tématu věnujeme zde. 

Vybíráme tvar solné lampy

Pokud na Vás dobře působí geometrické tvary solné lampy, pak Vás osloví ručně opracované elektrické solné lampy. Vybírat můžete z nejrůznějších tvarů, jako jsou solná lampa koule, pohár, solný válec, vejce či solná lampa v magickém tvaru egyptské pyramidy. Protože se jedná o ruční práci, nejsou úplně stejné, každá lampa je svým způsobem originální.

Naprosto originální solné lampy z přírodních krystalů osloví milovníky nedotčené přírody. Nepravidelné tvary přírodní solné lampy představují doslova skvost. Každý solný krystal je jedinečný, lampa je originál, který nikdo jiný nemá.

Pro vyznavače tradic a milovníky romantiky jsou neodolatelné solné svícny. Tyto solné lampy na svíčku z himalájské soli dokáží vykouzlit dokonale uvolňující atmosféru, kterou lze umocnit použitím vonné svíčky. 

Jakou barvu solné lampy? Podle pocitu…Solné lampy - jakou si vybrat

Jak je známo z chromoterapie, barva světla může být stimulující nebo uklidňující, relaxační. Barva solné lampy může působit přátelsky i smyslně. Pro zajímavost uvádíme odstíny barev pro odstranění potíží a dosažení požadovaného stavu mysli. Solné lampy a svícny mají obvykle odstíny blízké oranžové barvě, mnoho solných lamp má i více než dvě barvy.

·         Bílá – pročišťující barva. Vhodná při práci „hlavou“,na počítači, pro studující. Pomáhá při dýchacích potížích, bolestech hlavy, ale také potlačuje alergie.

·         Žlutá – teplá barva. Vhodná pro navození hřejivého pocitu. Pomáhá odstraňovat trávicí potíže.

·         Oranžová – barva pro relaxaci, uvolnění, působí přátelsky, smyslně i relaxačně, přináší radost ze života.

·         Hnědá – zemitá barva, dodává sílu, nadměrné snílky vrací na zem.

·         Růžová – romantická barva, něžná a sladká, ideální pro nápravu bolavého srdíčka

·         Červená – barva energie, vyniká v tmavých koutech. Má stimulační účinky, podporuje kreativitu, plánování a komunikaci. Často se používá jako intimní osvětlení.

Decentní solný svícen nebo velká elektrická solná lampa?

Volbou správné velikosti solné lampy dokážete ovlivnit její působení v prostoru, a jak intenzivní atmosféru a léčivé účinky solné lampy v daném prostoru navodíte.

Solné svícny na (vonnou) svíčku

Lidé, kteří si touží přichystat intimní či relaxační prostředí, volí solný svícen na svíčku, kdy lze do svícnu vložit také vonnou svíčku. Solné svícny na (vonnou) svíčku se obvykle umisťují nenápadně na poličku, na noční stolek apod.

Elektrické solné lampy

Většina zákazníků ( cca 75 %), volí převážně elektrické solné lampy, pro výraznější léčivé účinky pak lidé vybírají větší solné lampy samozřejmě platí čím větší, tím lepší co se účinku týká. Ti pak volí ty největší designové lampy, s hmotností nad 30 kg.

Obě varianty mají něco do sebe. Bytové doplňky a dekorace mohou výrazným způsobem přispět k zútulnění Vašeho interiéru a Vy se díky nim můžete cítit mnohem příjemněji, jak po tělesné, tak po duševní stránce.

Na velikosti záleží (nejen mužům)

Pozitivní účinek se v určité míře projevuje nepřetržitě, ale po zahřátí se tento efekt zvýší. Pokud hledáte maximální léčebný efekt, zajímejte se o největší elektrické solné lampy, pak bude daný prostor možné přirovnat k ozdravnému prostředí solné jeskyně. Pro dosažení stejně silné účinnosti lze použít více solných lamp současně, kdy jednotlivé lampy slouží v prostoru jako menší zdroje relaxačního osvětlení a vzduch je prosycen příjemnou vůní ozónu, jako u jedné velké lampy. Naše solné lampy si však zamilujete, ať už jsou velké či malé, září totiž vždy krásným a velmi příjemným světlem. 
Na velikost solných lamp bylo tolik dotazů, že jsme se rozhodli tomu věnovat celý článek.

Když Vás solná lampa osloví

Věříme, že Vaše hledání skončí povzdechem: tak tohle je ta moje solná lampa! Blahopřejeme – ano, to je ta pravá! Právě ona solná lampa Vám přinese nejvyšší užitek, plnou náruč zdraví a pohody. Užijte si ji!

Děkujeme, že jsme mohli být při výběru té pravé solné lampy s Vámi.