O solných lampách

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Všechno proběhlo v pořádku. Rychle doručení.

2022-11-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení Ceny Výběr zboží Velice rychlé a snadné objednání zboží na tomto e-shopu.

2022-11-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání, krásné a kvalitní zboží. Skvělá komunikace.

2022-10-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vynikající

2022-10-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Solná lampa mi byla doručena velmi brzy. Perfektně zabalená. Jsem spokojená s obchodem a s výrobkem. Děkuji za vstřícnost, která mi byla projevena .

2022-10-12

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupmi.dl
24.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Krásné lampy, dobře zabaleno
Ověřený nákupp.koprivova
22.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání, krásné solné lampy, každá jiná a všechny moc pěkné.
Slabiny:
-
Ověřený nákupmoodindigo
22.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Neuvěřitelná rychlost dodání, překrásný výrobek!
Slabiny:
Nic
Ověřený nákupIvana
21.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Jsou nadherne a komunikace s obchodem výborná + rychle dodání
Ověřený nákuppetra-muzikova
21.11.2022
4.404.404.404.404.40
Výhody:
Rychlé dodání a perfektně zabaleno. Naprosta spokojenost

Jak vybrat tu správnou solnou lampu

Jak maximálně využít veškeré léčivé a relaxační účinky elektrické solné lampy nebo svícnu? Solné lampy a přírodní solné svícny nejsou pouze krásné dekorace do bytu. Výběr solné lampy bude mnohem snazší, když budete vědět, jak solné lampy fungují a jak na Vás bude která působit. Pak si ji opravdu užijete!

Uvolněte se, dejte si na čas, celou naší nabídku špičkových solných lamp a svícnů si projděte v klidu. Prohlédněte si různé tvary, nechte na sebe působit barevné odstíny. Jsme si jisti, že u nás objevíte solnou lamu, od které neodtrhnete oči. Pokud Vás ona lampa něčím magicky přitahuje a máte z ní příjemný pocit, jste velmi blízko … 

Možná, abyste si udělali hned zkraje představu o velikosti lamp, měli by jste navštívit článek který tomuto tématu věnujeme zde. 

Vybíráme tvar solné lampy

Pokud na Vás dobře působí geometrické tvary solné lampy, pak Vás osloví ručně opracované elektrické solné lampy. Vybírat můžete z nejrůznějších tvarů, jako jsou solná lampa koule, pohár, solný válec, vejce či solná lampa v magickém tvaru egyptské pyramidy. Protože se jedná o ruční práci, nejsou úplně stejné, každá lampa je svým způsobem originální.

Naprosto originální solné lampy z přírodních krystalů osloví milovníky nedotčené přírody. Nepravidelné tvary přírodní solné lampy představují doslova skvost. Každý solný krystal je jedinečný, lampa je originál, který nikdo jiný nemá.

Pro vyznavače tradic a milovníky romantiky jsou neodolatelné solné svícny. Tyto solné lampy na svíčku z himalájské soli dokáží vykouzlit dokonale uvolňující atmosféru, kterou lze umocnit použitím vonné svíčky. 

Jakou barvu solné lampy? Podle pocitu…Solné lampy - jakou si vybrat

Jak je známo z chromoterapie, barva světla může být stimulující nebo uklidňující, relaxační. Barva solné lampy může působit přátelsky i smyslně. Pro zajímavost uvádíme odstíny barev pro odstranění potíží a dosažení požadovaného stavu mysli. Solné lampy a svícny mají obvykle odstíny blízké oranžové barvě, mnoho solných lamp má i více než dvě barvy.

·         Bílá – pročišťující barva. Vhodná při práci „hlavou“,na počítači, pro studující. Pomáhá při dýchacích potížích, bolestech hlavy, ale také potlačuje alergie.

·         Žlutá – teplá barva. Vhodná pro navození hřejivého pocitu. Pomáhá odstraňovat trávicí potíže.

·         Oranžová – barva pro relaxaci, uvolnění, působí přátelsky, smyslně i relaxačně, přináší radost ze života.

·         Hnědá – zemitá barva, dodává sílu, nadměrné snílky vrací na zem.

·         Růžová – romantická barva, něžná a sladká, ideální pro nápravu bolavého srdíčka

·         Červená – barva energie, vyniká v tmavých koutech. Má stimulační účinky, podporuje kreativitu, plánování a komunikaci. Často se používá jako intimní osvětlení.

Decentní solný svícen nebo velká elektrická solná lampa?

Volbou správné velikosti solné lampy dokážete ovlivnit její působení v prostoru, a jak intenzivní atmosféru a léčivé účinky solné lampy v daném prostoru navodíte.

Solné svícny na (vonnou) svíčku

Lidé, kteří si touží přichystat intimní či relaxační prostředí, volí solný svícen na svíčku, kdy lze do svícnu vložit také vonnou svíčku. Solné svícny na (vonnou) svíčku se obvykle umisťují nenápadně na poličku, na noční stolek apod.

Elektrické solné lampy

Většina zákazníků ( cca 75 %), volí převážně elektrické solné lampy, pro výraznější léčivé účinky pak lidé vybírají větší solné lampy samozřejmě platí čím větší, tím lepší co se účinku týká. Ti pak volí ty největší designové lampy, s hmotností nad 30 kg.

Obě varianty mají něco do sebe. Bytové doplňky a dekorace mohou výrazným způsobem přispět k zútulnění Vašeho interiéru a Vy se díky nim můžete cítit mnohem příjemněji, jak po tělesné, tak po duševní stránce.

Na velikosti záleží (nejen mužům)

Pozitivní účinek se v určité míře projevuje nepřetržitě, ale po zahřátí se tento efekt zvýší. Pokud hledáte maximální léčebný efekt, zajímejte se o největší elektrické solné lampy, pak bude daný prostor možné přirovnat k ozdravnému prostředí solné jeskyně. Pro dosažení stejně silné účinnosti lze použít více solných lamp současně, kdy jednotlivé lampy slouží v prostoru jako menší zdroje relaxačního osvětlení a vzduch je prosycen příjemnou vůní ozónu, jako u jedné velké lampy. Naše solné lampy si však zamilujete, ať už jsou velké či malé, září totiž vždy krásným a velmi příjemným světlem. 
Na velikost solných lamp bylo tolik dotazů, že jsme se rozhodli tomu věnovat celý článek.

Když Vás solná lampa osloví

Věříme, že Vaše hledání skončí povzdechem: tak tohle je ta moje solná lampa! Blahopřejeme – ano, to je ta pravá! Právě ona solná lampa Vám přinese nejvyšší užitek, plnou náruč zdraví a pohody. Užijte si ji!

Děkujeme, že jsme mohli být při výběru té pravé solné lampy s Vámi.