Informace

O solných lampách

Nejprodávanější produkty

Napsali o nás

Lucie
5.005.005.005.005.00
Měla jsem velikou radost z balíku a solná lampa je v mé ložnici dokonalá, vyzařuje velmi příjemné uklidňující světlo. Obchod doporučuji a ráda doporučim i přátelům.

2016-12-31

Janko, Bruntál
5.005.005.005.005.00
Doporučuji všem!!! Určitě ještě budu nakupovat solné lampy pro své přátele....je to skvělý dárek.

2016-12-28

Ilona
5.005.005.005.005.00
Skvělá komunikace, velmi rychlé a bezproblémové dodání, bezpečné balení výrobků.

2016-12-26

Anička
5.005.005.005.005.00
Doporučuji obchod, jsem opravdu moc spokojená a z lampy mám ohromnou radost :-) Nic jsem nepsala ohledně výběru, ale někdo měl asi šikovnou ruku a přišla mi moc krásná lampa, co dělá radost mě i dětem :-)

2016-12-23

SIMI
5.005.005.005.005.00
PERFEKTNÍ OBCHOD, URČITĚ JSEM TAM NENAKOUPILA NAPOSLEDY

2016-12-14

Solná lampa jako originální bytová dekorace

Sůl nad zlato - říkávalo se v pohádce a mnozí z Vás nedají na tento legendární výrok dopustit. Ať chcete nebo ne, sůl je součástí Vašich životů. O léčivých účincích soli věděli již naši předkové a především mořská sůl byla označována za opravdu zázračný prostředek. Ani solné lampy či solné svícny netvoří výjimku. Působí blahodárně nejen na Vaše tělo a duši, ale i na celé prostředí, do kterého je umístíte. Napadlo Vás někdy využít solnou lampu jako opravdu originální bytový doplněk?

Elektrickou solnou lampu či klasický solný svícen? 

Přemýšlíte, zda si pořídit si elektrickou solnou lampu či klasický solný svícen? Pro své zajímavé ztvárnění a zdravotní účinky již tato dekorace z krystalů soli našla své místo v mnoha domácnostech. Obě varianty mají něco do sebe. Bytové doplňky a dekorace mohou výrazným způsobem přispět k zútulnění Vašeho interiéru a vy se díky nim můžete cítit mnohem, mnohem příjemněji.

Elektrické solné lampy – krása a zdraví v jednom

Působením zemských sil vznikly nádherné solné krystaly, které propůjčují kamenné soli její nezaměnitelné vlastnosti a krásný vzhled. Minerály v solných krystalech zabarvily sůl do široké škály odstínů, od teple bílé, přes oranžovou po odstíny červené. Solné lampy jsou krásné doplňky do bytu, tvoří neotřelé dekorace do kanceláře. Pouhým zapnutím se odstíny elektrické solné lampy měkce rozzáří, a prostorem se rozlije příjemně teplé a okouzlující živé světlo, které působí blahodárně na tělo i duši.

Přírodní solné svícny, luxusní dekorace za pár korun

Toužíte-li po zajímavé dekoraci, která dokonale dotvoří celkovou atmosféru Vaší domácnosti, neváhejte a poohlédněte se po solném svícnu, do kterého se umisťuje klasická čajová svíčka. Vyberte si z naší opravdu pestré nabídky nejrůznějších tvarů či odstínů. Až poté doma solný svícen zapálíte, a zacítíte tu příjemně omamnou vůni, která se prostorem rozlije, zřejmě zalitujete, že jste si takto levnou a současně luxusní bytovou dekoraci ve formě přírodní solného svícnu nepořídili již dávno.

Solné svícny jako bytová dekorace, do které se zamilujete

V období, kdy sluníčko vykoukne opravdu jen zřídka, na Vás může padnout smutek, nervozita, špatná nálada či dokonce deprese. Dekorace do bytu v podobě solné lampy může být příjemným zpestřením chmurných večerů. Světlo, které bude vydávat, zútulní Váš interiér, pozitivně zapůsobí na vaší psychiku . Objevte kouzlo solné lampy a nechte se unést jejím příjemným světlem. Vyberte si svoji solnou lampu a věřte, že ji budete milovat! 

Nabízíme solné lampy a svícny z nejkvalitnějších solných krystalů z Himalájí. Vznikaly před miliony let, a nyní jsou Vám k dispozici. To nejlepší pro Vás.

elektriská solná lampa se dvěma svícny