O solných lampách

Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

  • Solná lampa Football
    Solná lampa Football

    Solná lampa ve tvaru fotbalového míče přinese do vašeho domova nejen...

    699 Kč

Slevy

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupp.munzarova
19.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
široká nabídka a rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupKaterina.kinska
15.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupmartinahribalova
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupstephanieves
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nádherné zboží přesně podle představ, bleskové dodání a perfektní balení
Ověřený nákupjana.aira
09.02.2024
5.005.005.005.005.00

Naše recenze z nákupního portálu

AvatarVladimír P.
19.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
krásná lampa, rychlé dodání obchodem nic
Celkový názor:
Velký výběr solných lamp.
AvatarMichal K.
17.03.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi rychle dodání, solné produkty vypadají přesně dle popisu i fotek
AvatarStanislav M.
07.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Doručeno rychle Perfektně zabaleno Nádherné lampy Výborná ochota shopu
Celkový názor:
Moc krásné solné lampy, prostě nádhera. Doporučuji velmi rád, jsou úžasné
AvatarZdenek I.
05.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle , dobre zabaleno , funkční ..
AvatarIveta B.
04.02.2024
0.500.500.500.500.50
Výhody:
Spolehlivost
Celkový názor:
Super

Darujte světlo!

Hledáte originální dárek, který nezklame, není zcela běžný (jako kosmetika, oblečení apod.),
je praktický a pomůže obdarovanému zlepšit zdraví, zmírnit stres a vždy si díky němu na vás vzpomene?

Tak právě Vy jste tu správně.  

Uvažovali jste někdy o darování solné lampy? Nebudete litovat.

solné lampy jako dárek

Ohlasy od lidí, kteří již koupili a jsou nadšení krásou našich lamp, jsme střádali a krom toho, že jsme skutečně potěšeni všemi reakcemi, vytvořili jsme díky nim i tuto stránku.

O tom jak lampy působí na zdraví a zejména psychiku se můžete dočíst zde. Tento text ale bude o tom, jak nádherným dárkem lampy mohou být.

Proč tedy solné lampy jako dárek?

Není to jen tak obyčejný dárek, je to opravdu dar od srdce. Obdarovaný ihned pozná, že jste jen nezašli na poslední chvíli koupit něco do supermarketu nebo drogérie, ale že jste si skutečně dali práci s tím vybrat originální dárek. To je samozřejmě, ihned po rozsvícení, velmi umocněno hřejivým a velmi příjemným světlem.
Pokud je to opravdu dar věnovaný z hlubokého citu, pak každé rozsvícení vyvolá v obdarovaném vzpomínku ať již na vás nebo příjemné okamžiky s vámi.
Nemusí to samozřejmě být jen dárek na památku, velmi často naše solné lampy kupují rodiče malým dětem, které se bojí spát v pokojíku po tmě. Pro ně je právě toto světlo velmi příjemné a uklidňující.
Spoustě lidem také pomáhají v koncentraci, a tak lampu kupují za tímto účelem.
A v neposlední řadě, jsou vhodné pro lidi s dýchacími problémy.

Je opravdu mnoho důvodů, proč právě solnou lampu jako skutečně hodnotný dar, ale pokud přesto máte pochybnosti, jedenkráte si sedněte k jejímu světlu a vaše pochybnosti se rozplynou.

Nic neriskujte, pokud se dárek nebude líbit, nebo byste sami usoudili, že to není takové, jaké jste mysleli, pak vám bez jakýchkoliv otázek vrátíme peníze. Dáváme vám tedy možnost si lampu na 30 dní vyzkoušet úplně zdarma!
Proč? Protože jsme si téměř jisti, že si ji budete chtít nechat.

 

e-book Kouzlo solných lamp

Chcete vědět víc o solných lampách?

Stáhněte si náš e-book zdarma

STÁHNOUT E-BOOK ZDARMA!

Vybrali jsme několik zpráv od vás, které nás přesvědčily ke tvorbě této stránky:

"Dobrý den, kdysi jsem od svého přítele, který již bohužel není mezi námi,  dostala solnou lampu. Dělala mi společnost celá dlouhá léta.  Každý večer jsem při ní usínala. A její hřejivé oranžové světlo mně vždy zahřálo na mé smutné dušičce. Vždy když jsem jí rozsvítila, vzpomněla jsem si na svého přítele a jako by tam byl se mnou.

Bohužel se stalo neštěstí a lampa se po pádu rozbila. Nemohu se s ní však tak snadno rozloučit a tak prosím,  zda by jste mi nemohli vyjít vstříc a pokud byste měli podobnou lampu jako je na přiložené fotografií s moji vnučkou, měla bych o ní velký zájem. Avšak jsem v invalidním důchodu a nemohu si dovolit vynaložit nějak velkou sumu peněz.

Předem děkuji za odpověď."

Paní jsme našli velmi podobnou lampu, a protože jsme byli opravdu dojati, lampu jsme jí poslali zdarma. Jen jsme paní požádali o odpověď, zda se jí líbí a zda můžeme její email zveřejnit - lampu převzala, ale už se neozvala :-).

 

Jiná paní po obdržení zásilky napsala:

“Děkuji vám, již jsem rozdala darem několik solných lamp ale poté co jsem rozbalila ty vaše, tak jsem skutečně dojata. Jsou opravdu nádherné, takové jsem skutečně ještě neviděla. A rozhodla jsem se, že si je obě dvě nechám pro sebe.”

Toto bylo úsměvné ale potěšující, že naše lampy se tak líbí (paní udělala krátce na to další objednávku).

Recenze z Heureky:

S obchodem i objednaným zbožím jsem velmi spokojená. Objednala jsem pro své děti el.solnou pyramidu a el. solnou lampu 10-14kg.Lampy jsou úžasné až neskutečné. Dětem jsem je dala do nových pokojů. Trochu jsme doufali, že pomohou naší dceři konečně ve svém pokoji spát /do té doby odmítala opustit naší ložnici :)/a to jí je 7let.
A stal se zázrak...od té doby co má lampu spí ve svém....myslím, že solná lampa byl ten důvod. Světlo, které z ní vyzařuje je nádherné, vůbec neruší a v pokoji navodí úžasnou uklidňující, objímající atmosféru. Určitě ještě objednám pro sebe i jako dárek pro rodinu. Moc Vám děkuji. 
P.S. je zajímavé, že naše děti samy od sebe, když jsou v pokoji, lampy zapínají, možná víc jak my cítí jejich účinky.

 

Máme ještě několik velmi pozitivních ohlasů a díky nim jsme se rozhodli pro všechny, kteří pro někoho hledají vhodný dárek, připravit vzory věnování, které si můžete stáhnout a případně vytisknout a dát spolu se solnou lampou.

Věříme, že přijdou vhod.

 

Věnování:

Protože právě Ty jsi tím nejjasnějším bodem v mém životě, nechť je záře kouzelného krystalu tím jedinečným světlem, které i v bouřích, jako rozsvícený maják, Ti pomůže nalézt vždy tu správnou cestu ke štěstí a pohodě.


Jako mávnutím kouzelného proutku nechť světlo této lampy dokáže rozptýlit všechny chmury, smutky a zahnat splín, nechť se stane záchytným bodem a oázou klidu v Tvém životě. Vždy při jejím rozsvícení si vzpomeň, kdo Tě má rád…

Tak jako ty jsi v našem životě jako zářivá hvězda, tak mi bychom ti chtěli věnovat trochu té záře. Ať světlo této lampy prozáří všechny tvé smutky, prosluní tvé chmurné dny a dělá ti jen radost. Vždy když lampu rozsvítíš, vzpomeň si na nás.
Budeme navždy s tebou, tak jako ty jsi stále v našich srdcích.


Plamínek, který umí rozsvítit oči, srdce i duši, je tím nejkrásnějším dárkem pod sluncem. Nechť i Tobě září pro radost a v dobách dobrých i zlých je oporou, vzpomínkou a příslibem, protože život je krásný!