Informace

O solných lampách

Nejprodávanější produkty

Slevy

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupp.munzarova
19.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
široká nabídka a rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupKaterina.kinska
15.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupmartinahribalova
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákupstephanieves
13.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nádherné zboží přesně podle představ, bleskové dodání a perfektní balení
Ověřený nákupjana.aira
09.02.2024
5.005.005.005.005.00

Naše recenze z nákupního portálu

AvatarVladimír P.
19.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
krásná lampa, rychlé dodání obchodem nic
Celkový názor:
Velký výběr solných lamp.
AvatarMichal K.
17.03.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi rychle dodání, solné produkty vypadají přesně dle popisu i fotek
AvatarStanislav M.
07.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Doručeno rychle Perfektně zabaleno Nádherné lampy Výborná ochota shopu
Celkový názor:
Moc krásné solné lampy, prostě nádhera. Doporučuji velmi rád, jsou úžasné
AvatarZdenek I.
05.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle , dobre zabaleno , funkční ..
AvatarIveta B.
04.02.2024
0.500.500.500.500.50
Výhody:
Spolehlivost
Celkový názor:
Super

Správné umístění solné lampy

Pořízení solné lampy je nejen intuitivní záležitost, ale posléze i racionální potřeba. Ať už si vyberete elektrickou solnou lampu nebo Vám učaroval solný svícen, pro jejich správné umístění je vhodné dodržovat určitá pravidla. Tím dokážete vytvořit příjemné prostorové klima a solné lampy budou mít optimální vliv na Vaše zdraví.

solné lampy a jejich umístění 

Solná lampa v bytě a na pracovišti

Solné lampy můžete s úspěchem umístit do bytu i na pracoviště, a to do kterékoli místnosti – dětský pokoj, ložnice, pracovna (nejlépe v blízkosti počítače), kuchyň, vstupní hala, obývací pokoj (nejlépe v blízkosti televizoru), učebny, ordinace, čekárny, pokoje pro nemocné atd.

Výjimku tvoří vlhké a venkovní prostory – balkon či koupelna, neboť voda sůl ničí.

Solná lampa v ložnici

V ložnici se solné lampy postarají o Váš klidný a spokojený spánek. To ocení zejména lidé, kteří trpí dýchacími potížemi, astmatem či alergií. Pokud jste akutně nemocní, nechte svítit solnou lampu několik hodin před spaním, či během celé noci, ionizační účinek lampy zlepší kvalitu vzduchu.Solné lampy pro lepší spánek

Důležitým efektem je také ochrana před špatnými myšlenkami či těžkou myslí. Solná lampa je strážcem nerušeného hlubokého spánku, napomáhá regeneraci sil. Aktivizuje léčivé sny.

Solná lampa v dětském pokoji

Pro umístění solné lampy v dětském pokoji, který je současně ložnicí, hernou i pracovnou dítěte, platí totéž, co pro ložnici. Čím je dítě menší, potřebuje větší ochranu. Přání dítěte – nechat rozsvíceno – je nejlépe splněno umístěním solné lampy poblíž postýlky, protože vydává teplé, uklidňující světlo. Všechny děti mají rády tlumené světlo, nejlépe oranžové, které je chrání po celou noc. Oblíbené jsou také jen malé solné lampičky ve tvaru koule či solné krystaly, které pročistí vzduch. Solná lampa dokáže navodit v dětském pokoji kouzelnou pohádkovou atmosféru.

Solní lampa na pro maminky s dětmi

Solná lampa ve vstupním prostoru

Oranžová barva solné lampy ve vstupu do prostoru působí radostně, otevřeně, přátelsky a přívětivě. Otevírá komunikaci a vítá Vaše hosty, informuje příchozí, že „tady je útulno“. Zároveň energeticky odstraší nevítané hosty a ochrání vstupní prostor. Vzhledem k tomu, že vstup je vizitkou Vašeho bydlení, je toto umístění solné lampy indikátorem celkové kvality bydlení. Na prahu domova symbolizuje solná lampa útulnost, pohostinnost, energetickou ochranu a filtr mezi vnitřním a vnějším prostředím.

Solná lampa v obývacím pokoji

Nejlepší umístění solné lampy v obývacím pokoji je v blízkosti televize či jiných elektrických zařízení. Útulné světlo solné lampy připomíná žár ohně v kamnech, navozuje pocit klidu a bezpečí. Je to místo, kde se oddáváme svým myšlenkám, kde ve společnosti rodiny či přátel nasloucháme vyprávění příběhů nebo v uvolněné atmosféře společně diskutujeme. Oranžová barva propůjčuje místnosti veselou, velkorysou náladu a probouzí radost k životu. Tato místnost bývá centrem dění celé rodiny a solná lampa tam dodává optimismus, zesiluje pohodlnost, útulnost a příznivé klima prostoru

Solná lampa v kuchyni

Solná lampa v kuchyni či jídelním prostoru, by měla být samozřejmostí. Do kuchyně prostě patří, zde se nachází sůl odjakživa. Solná lampa však tento prostor ještě prosvětlí a přinese přátelštější atmosféru. Korálová či oranžová barva podporuje trávení a zvyšuje chuť k jídlu. Děti, které při jídle bývají neklidné, se při solné lampě zklidní a dokáží se věnovat více jídlu. Většinou se zde lidé potkávají u jídla, povídají si, a tak solná lampa zvýši pocit bezpečí rodiny a podporuje láskyplnou a pohodovou komunikaci.

Solná lampa v pracovně a kanceláři

Umístění solné lampy do pracovny či kanceláře je téměř nutností. Zde je většinou počítač, nábytek z umělých materiálů či klimatizace a vzniká zde škodlivý elektrosmog. Vzduch je proto velmi nutné vyčistit od elektrostatického náboje – tedy ionizovat, což svým světlem zajistí právě solná lampa, kdy zvyšuje počet vzdušných iontů. Oranžová barva lampy navíc podporuje kreativitu, komunikativnost a zvyšuje sebevědomí. Solná lampa dokáže vracet unikající myšlenky a kotvit nás v realitě.

Solná lampa v ordinaci, ošetřovně nebo čekárně

Umístění solné lampy do ordinace, ošetřovny, čekárny nebo pokoje pro nemocné by také mělo být samozřejmostí. Právě nemocní lidé potřebují především klidné a bezpečné prostředí, což solná lampa rozhodně zajistí. Ionizovaný vzduch solné lampy podporuje dobrý přísun kyslíku do organismu a podporuje léčbu Bezpečné oranžové světlo lampy má výborné terapeutické účinky, utišuje bolest a podporuje proudění samoléčebné energie. Solná lampa ve všech těchto prostorách má povzbuzující účinky, dodává nemocnému sílu a rozptýlí jeho negativní myšlenky. Oranžová barva podporuje chuť do života a napomáhá k přijetí vlastního osudu, poskytuje útěchu a posiluje mysl.

Kamenná solná lampa, to je zdraví prospěšný výrobek z himálajských krystalů v jakémkoliv prostoru. Objevte solnou lampu jako prvek relaxace, balzám na duši a pro zdravý život.